Polti

Skup aut ciężarowych, sprzedaż części używanych i złomowanie – kompleksowa obsługa i gwarancja najwyższej jakości obsługi. Profesjonalizm, który zadowoli najbardziej wymagających Klientów.

Wysoka jakość części

Satysfakcja gwarantowana

Uczciwe ceny

12 lat doświadczenia

Nasza historia

Polti – 12 lat doświadczenia i rodzącej się pasji do motoryzacji.

Jesteśmy firmą, która od ponad 12 lat działa w branży motoryzacyjnej. Skup aut ciężarowych, złomowanie, import oraz sprzedaż części używanych to główne gałęzie prowadzonej przez nas działalności. Nasz zespół tworzą ludzie, dla których samochody to pasja. Dlatego do każdej transakcji podchodzimy w sposób indywidualny i rzetelny. Chcemy zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość obsługi oraz dostęp do fachowej wiedzy merytorycznej.

Prowadzimy sprzedaż zarówno stacjonarną, jak i internetową. Nasze biuro mieści się w Rzędowicach, gdzie serdecznie Cię zapraszamy. Szeroka oferta dostępna na naszej stronie sprawi, że niezależnie od tego gdzie jesteś, możesz skorzystać z naszych usług. Oferujemy Ci między innymi dostępność przez 24 godziny na dobę i bezpłatne wyceny. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się profesjonalnym podejściem oraz miłą atmosferą.

Nasza misja

Motoryzacja to nie tylko gałąź gospodarki, to przede wszystkim pasja. To właśnie dzięki niej, każdego dnia z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością pomagamy Ci w podjęciu decyzji, które mają wpływ na Twoje życie.

Nasza wizja

Chcemy się rozwijać i pokazywać, że jesteśmy rzetelnym partnerem w biznesie, na którym zawsze możesz polegać. Nasza oferta każdego roku poszerza się, bowiem zapewnienie kompleksowej obsługi jest naszym celem i marzeniem, do którego uparcie dążymy. Dlatego nie odpuszczamy i z pełnym przekonaniem oferujemy Ci swoje usługi na najwyższym poziomie.

Lat na rynku

Importowanych ciężarówek

Zezłomowanych pojazdów

Części zamiennych

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Skup samochodów

Twój samochód dostawczy stoi i zajmuje miejsce, a Ty nie wiesz co z nim zrobić? To wyjatkowo prosta sprawa. Skontaktuj się z nami, podaj nam szczegóły i zarób trochę pieniędzy. Zajmujemy się skupem sprawnych aut, jak również tych przeznaczonych do kasacji.

Import ciężarówek

Jedną z naszych usług jest import samochodów ciężarowych z krajów Unii Europejskiej. Zazwyczaj w naszej ofercie znajdziesz auta marki MAN i Mercedes. Ale jeżeli jesteś zainteresowany innym modelem, chętnie sprowadzimy go specjalnie na Twoje zamówienie.

Złomowanie aut

Wbrew powszechnej opinii nie jest to narażająca Cię na koszty czynność. Wręcz przeciwnie, okazuje się, że możesz na tym jeszcze zyskać. Skontaktuj się z nami i poproś o bezpłatną wycenę. Pomożemy Ci załatwić wszelkie formalności, a później jedyne co będziesz musiał zrobić to odebrać od nas swoje zarobione pieniądze.

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Przeglądaj produkty wedlug marki

MAN

Mercedes
Scania
Iveco
“Polti to firma, która od 12 lat działa na rynku motoryzacyjnym. Profesjonalny zespół tworzą ludzie, dla których samochody są pasją a nie tylko pracą. Dlatego zapraszamy do skorzystania ze świadczonych przez nas usług”
“Import samochodów ciężarowych z krajów Unii Europejskiej może wydawać się skomplikowanym procesem. Dla nas to codzienność, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej usługi. Sprowadzamy głównie samochody renomowanych marek, takich jak MAN i Mercedes.”
“Profesjonalizm i pasja. Te dwa słowa doskonale opisują zaangażowanie w powierzone nam zadania.”
“Skup aut, import ciężarówek, sprzedaż części używanych i złomowanie – kompleksowa obsługa to nasza misja. Chcemy zapewnić Ci najwyższej jakości usługi, które będą wsparciem dla prowadzonego przez Ciebie biznesu.”

Napisz do nas

Skontaktuj się. Zadaj pytanie lub poproś o bezpłatną wycenę!

Formularz zgłoszeniowy

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest