Złomowanie samochodów ciężarowych

Złomujemy auta ciężarowe

MAN Mercedes Iveco Scania

Jak przebiega transakcja?

Kontakt telefoniczny

Jesteś zainteresowany zezłomowaniem swojego auta, jednak nie wiesz od czego powinieneś zacząć? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i maksymalnie ułatwimy cały proces.

Wycena auta

Jako profesjonaliści do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dlatego poddajemy szczegółowej wycenie każdy samochód. Zgłoś się do nas i skorzystaj z bezpłatnej wyceny jaką Ci oferujemy.

Zapłata i formalności

Zakończenie usługi wiąże się nie tylko z zapłatą ale również z wymaganymi dokumentami. Otrzymujesz od Nas stosowne zaświadczenie potrzebne do wyrejestrowania auta w wydziale komunikacji.

Złomowanie i kasacja pojazdów

Kiedy nadchodzi odpowiedni moment na skorzystanie z usługi złomowania pojazdu? Odpowiedź jest wyjątkowo prosta i jednoznaczna. Wszystko zależy od tego czy naprawa jest możliwa i jakie koszty związane z nią poniesiesz. Być może okaże się, że uszkodzenia są tak rozległe, że nie masz powodów aby decyzję o kasacji odwlekać. W takiej sytuacji polecamy swoje usługi i zapewniamy Cię o ich najwyższej jakości.

  • Zapewniamy łatwą procedurę
  • Podchodzimy indywidualnie do każdego kontrahenta
  • Dojazd pod wybrany przez klienta adres jest darmowy
  • Możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę pieniędzy
  • Świadczymy usługi 24/7
  • Pojazd odbieramy do kasacji własnym transportem

Doświadczenie

Mamy ponad 12-letnie doświadczenie w branży

Złomowanie samochodu bardzo często kojarzy się z mało przyjemną, aczkolwiek konieczną czynnością od której żaden właściciel auta nie ucieknie. Dlatego aby maksymalnie ułatwić Ci przejście przez ten etap oferujemy swoje usługi. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na przeprowadzenie Cię przez ten proces w sposób szybki, bezproblemowy a co najważniejsze opłacalny dla Ciebie.

O nas

Złomowanie i kasacja pojazdów

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na zaoferowanie Ci najwyższej jakości usługi kasacji i demontażu pojazdu niesprawnego do dalszej jazdy. Nie musisz obawiać się żadnych ukrytych kosztów, wręcz przeciwnie. Zgłaszając się do nas możesz dodatkowo zarobić.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i zapewniając przy tym darmową wycenę. Niezależnie od Twoich wymagań sprawimy, że cały proces przebiegnie w sposób sprawny i szybki. A Twoim zadaniem będzie jedynie dostarczenie dokumentów do wydziału komunikacji.

Atrakcyjna i konkurencyjna cena

Nasze usługi są znacznie szersze

Formularz zgłoszeniowy

Firmę Polti tworzą ludzie, których pasją są samochody. Szeroki zakres usług – od złomowania, po sprzedaż części używanych importowanych z krajów Unii Europejskiej – sprawia, że możemy pomóc Ci w kwestii ciężarowych samochodów służbowych lepiej niż ktokolwiek inny.
Złomowanie pojazdu to konieczność mało przyjemna. Często uznawana również za kosztowną przez tych, którzy nie mieli wcześniej okazji się z nią zmierzyć. Nic bardziej mylnego. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się jak to jest, być w rękach profesjonalistów.
Aby upewnić się, że warto skorzystać z naszych usług oferujemy Ci bezpłatną wycenę. Zapewniamy, że do każdej z nich podchodzimy w sposób indywidualny. Podczas tego procesu bierzemy pod uwagę głównie markę i model auta, rocznik oraz jego stan techniczny.
Korzystając z naszych usług masz pewność, że decydujesz się na jedną z najkorzystniejszych ofert na rynku. Atrakcyjne stawki i pomoc przy dopełnianiu formalności to tylko niewielka część tego co możemy Ci zaproponować. Zaufały nam setki Klientów. Dołącz do ich grona.

Napisz do nas

Skontaktuj się. Zadaj pytanie lub poproś o bezpłatną wycenę!

Formularz zgłoszeniowy

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest