Sprzedaż części

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Przeglądaj produkty wedlug marki

MAN

Mercedes
Scania
Iveco

Sprzedaż części używanych

Nasz szeroki wachlarz usług obejmuje między innymi sprzedaż części używanych do samochodów ciężarowych marki MAN i Mercedes. Produkty znajdujące się w naszej ofercie dostępne są zarówno w sklepie stacjonarnym, znajdującym się w Rzędowicach, jak i w sklepie internetowym. Niezależnie od wybranego przez Ciebie miejsca zapewniamy najwyższej jakości obsługę oraz wsparcie posprzedażowe.

Wszystkie części bez wyjątku, które trafiają do naszej oferty przechodzą rzetelne testy sprawdzenia jakości. Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności jaka na nas spoczywa, dlatego współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi handlarzami. Dodatkowo możesz być pewien, że dostępne w naszej ofercie elementy karoserii będą w doskonałym stanie wizualnym. Jeżeli szukasz wsporników i łap, kół pasowych, felg, agregatów chłodniczych lub nadkoli to wszystko, to i wiele więcej znajdziesz właśnie w naszej ofercie.

„Prowadzimy sprzedaż stacjonarną i internetową używanych części do samochodów ciężarowych MAN i Mercedes. Dostępne w naszej ofercie produkty to gwarancja najwyższej jakości, pełnej sprawności i bezpieczeństwa.”
„Używane części zamienne do ciężarówek MAN i Mercedes sprowadzamy z krajów Unii Europejskiej. Poddawane rygorystycznym testom jakości produkty, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta”
„Szukasz części nietypowej? A może spóźniłeś się i produkt, którym byłeś zainteresowany już nie jest dostępny? Nie szkodzi. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje oczekiwania. Z przyjemnością Ci pomożemy.”
„Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Do każdej transakcji podchodzimy w sposób indywidualny i rzetelny. Masz pewność, że nasz zespół profesjonalistów zapewni Ci najwyższą jakość obsługi i fachowe doradztwo.”

Napisz do nas

Skontaktuj się. Zadaj pytanie lub poproś o bezpłatną wycenę!

Formularz zgłoszeniowy

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest