Skup samochodów

Skupujemy auta ciężarowe

MAN Mercedes Iveco Scania

Jak przebiega transakcja?

Kontakt telefoniczny

Skupujemy auta ciężarowe od ponad 12 lat. W sposób dokładny i rzetelny oceniamy stan pojazdu i jego wartość. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami. Zespół składający się z ludzi, których pasją jest motoryzacja udzieli Ci pełnego wsparcia i wszelkich niezbędnych informacji.

Wycena auta

Myślisz nad sprzedażą auta ciężarowego, ale oczekujesz rzetelnej wyceny? Obawiasz się, że mógłbyś nie zostać potraktowany sprawiedliwie? Decydując się na skorzystanie z naszych usług masz zapewnioną nie tylko darmową wycenę, ale również obiektywną i zgodną z faktyczną wartością samochodu.

Zapłata i formalności

Po wycenie nadchodzi czas na formalności i zapłatę. Samochód odbieramy z wyznaczonego przez Ciebie miejsca lub to Ty pojawiasz się u nas w zakładzie mieszczącym się w Rzędowicach. Niezależnie od tego, wybierasz wygodną dla siebie formę rozliczenia, otrzymujesz wszystkie niezbędne dokumenty i podziękowanie za owocną i satysfakcjonującą obie strony współpracę.

Skup aut ciężarowych Polti

Twój samochód ma już swoje lata i myślisz nad czymś nowszym, a na początek przydałby się jakikolwiek zastrzyk gotówki? A może uległ on awarii i nie ma sensu go już naprawiać? W obu przypadkach chętnie pomożemy. Od ponad 12 lat istniejemy na rynku skupu aut ciężarowych – jesteśmy zainteresowani zarówno samochodami w pełni sprawnymi, jak i tymi przeznaczonymi do kasacji. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają na uczciwe, rzetelne oraz profesjonalne przeprowadzenie transakcji.

  • Od ponad 12 lat działamy na rynku aut używanych
  • Jesteśmy zainteresowani skupem samochodów w pełni sprawnych, jak i tych przeznaczonych do kasacji
  • Dostępni jesteśmy dla Ciebie przez 24 godziny na dobę
  • Bezpłatna, kompleksowa wycena auta
  • W naszej ofercie znajdziesz głównie samochody renomowanych marek MAN i Mercedes
  • Możemy odebrać Twoje auto z miejsca, które wskażesz

Doświadczenie

Mamy ponad 12-letnie doświadczenie w branży

Nasza kompleksowa oferta obejmuje między innymi skup aut dostawczych – tych uszkodzonych, jak i w pełni sprawnych – od klientów indywidualnych. Doświadczenie i pasja to nasza siła, dzięki której do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Wiemy, że każdy ma inne wymagania i priorytety dlatego zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom. Chcemy zapewnić Cię, że korzystając z naszych usług spotkasz się z rzetelnością i profesjonalizmem. A ponad to gwarantujemy miłą atmosferę i kompleksową obsługę, również posprzedażową.

O nas

Skup aut ciężarowych

Od ponad 12 lat skupujemy samochody ciężarowe od Klientów indywidualnych. Zainteresowani jesteśmy zarówno autami uszkodzonymi nadającymi się wyłącznie do kasacji, jak i tymi w pełni sprawnymi. Kompleksowa, bezpłatna wycena auta odbywa się u Ciebie, w naszym zakładzie w Rzędowicach lub przez telefon. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów dlatego nasz zaspół tworzą osoby, których pasją jest motoryzacja. Profesjonalna obsługa jest gwarancją rzetelnej wiedzy i uczciwości.

Jeżeli nie masz możliwości dostarczyć nam auta osobiście, nie jest to dla nas problemem. Odbierzemy je z miejsca przez Ciebie wskazanego. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, skontaktuj się z nami i przedstaw swoje obawy. Pomożemy Ci się ich pozbyć.

Atrakcyjna i konkurencyjna cena

Nasze usługi są znacznie szersze

Formularz zgłoszeniowy

“Myślisz nad sprzedażą swojego auta, ale doskonale wiesz, że ciężko będzie je sprzedać bo jest uszkodzone? Uwierz nam, że jesteś w błędzie. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej wyceny. Nie dość, że pomożemy pozbyć Ci się kłopotu, to jeszcze na tym zarobisz.”
“12 lat doświadczenia nauczyło nas, że do każdego Klienta należy podchodzić indywidualnie. Każdy z Was ma inne potrzeby i oczekiwania a my staramy się je spełniać służąc Wam naszą wiedzą i kompetencjami.”
“Od początku istnienia firmy skupujemy auta uszkodzone nadające się wyłącznie do kasacji, jak i te w pełni sprawne. Skupowane od indywidualnych Klientów przechodzą przez rzetelną ocenę jakości oraz sprawności technicznej. Wszystko to, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa.”
“Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dla Ciebie dostępni 24 godziny na dobę, służąc radą i pomocą. Profesjonalna obsługa, miła atmosfera i rzetelność – to wszystko znajdziesz u nas. Zapraszamy.”

Napisz do nas

Skontaktuj się. Zadaj pytanie lub poproś o bezpłatną wycenę!

Formularz zgłoszeniowy

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest