baner na stronę

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Alternator – urządzenie, którego nie powinno zabraknąć w Twoim samochodzie ciężarowym

Alternator jest urządzeniem, którego zasada działania jest znana już od 1981 roku. To w tym roku Nikola Tesla opatentował i skonstruował pierwszy alternator, którego celem było i jest zamiana energii mechanicznej w prąd wykorzystywany do zasilania osprzętu w Twoim samochodzie ciężarowych oraz doładowywania akumulatora. Wytrzymałość aktualnych alternatorów zależy tak naprawdę od producenta oraz zastosowanych przez niego rozwiązań, a także od jego umiejscowienia pod maską samochodu. Niestety nie ma reguły związanej z jego awaryjnością – jedni kierowcy muszą wymieniać ten element po kilkudziesięciu tysiącach przejechanych kilometrów, inni natomiast nie mają z nim problemu, dlatego warto wiedzieć jakie mogą być objawy awarii alternatora. I tutaj mówi się, że świecąca stale kontrolka ładowania akumulatora, a także migająca sporadycznie lub jej brak podczas włączonego zapłonu, a także zbyt niskie napięcie podawane do akumulatora oraz hałasy dobiegające z silnika i przybierające na sile wraz ze wzrostem obrotów, znikające natomiast natychmiast po zdjęciu paska klinowego stanowią potencjalne symptomy uszkodzonego alternatora.

Szeroki asortyment, który umożliwi Ci pozbycie się problemu z Twoim alternatorem

W takiej sytuacji zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą szeroką ofertą używanych części zamiennych, wśród których odnajdziesz urządzenia, jakimi są alternatory MAN i Mercedes. Nasze komponenty pochodzą w większości z importowanych przez nas z zagranicy samochodów ciężarowych i poddawane są szczegółowym kontrolom, byśmy mogli mieć pewność co do ich odpowiedniego stanu technicznego.

W ofercie odnajdziesz różne modele alternatorów, ponieważ zależy nam, by każdy z naszych Klientów mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. A gdy okazuje się, że jednak nasze propozycje są niewystarczające skontaktuj się z nami, a my postaramy się sprowadzić poszukiwaną przez Ciebie część w możliwie jak najkrótszym terminie. Ponadto każda z naszych ofert znajdujących się w sklepie internetowym jest aktualizowana na bieżąco i zawiera realne zdjęcia przedstawiające faktyczny stan konkretnych komponentów, a ponadto opis umożliwiający dobranie części do konkretnego modelu Twojego samochodu ciężarowego. A gdyby tego było mało nasz asortyment dostępny jest w bardzo atrakcyjnych cenach, co czyni go niezwykle konkurencyjną propozycją, która zapewni Ci pełną satysfakcję z zakupu, a także umożliwi Ci bezproblemowe użytkowanie Twojej ciężarówki przez długi czas.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest