baner na stronę

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Dociski sprzęgła – jedź bezpiecznie i hamuj efektywnie

Kierowcy zawodowi spędzają w swoich autach ciężarowych na pracy wiele godzin. Tak naprawdę w wielu przypadkach pojazdy te stają się ich domem na wiele dni w ciągu roku, dlatego też dbają o nie jak mogą, by mieć możliwość z pełnym zaangażowaniem wykonywać swoje zajęcie zarobkowe, ponieważ jeśli auto nie jedzie to automatycznie nie zarabia na siebie.
W samochodach, również w tych ciężarowych, tak naprawdę znajduje się wiele elementów, które mogą ulec awarii. Między innymi może to spotkać docisk sprzęgła. Tarcza dociskowa jest jednym z elementów sprzęgła, który współgra z tarczą, łożyskiem oporowym czy kołem zamachowym. To on pozwala na utrzymanie odpowiedniej pozycji tarczy, dzięki czemu przez tarcie przekazywana jest moc silnika z koła zamachowego właśnie na tarczę sprzęgła, która przekazuje znów moc na wałek sprzęgłowy skrzyni biegów. Jego zużycie zdarza się z różną częstotliwością, natomiast w większości przypadków wynika ze zniszczenia sprzężony membranowej w wyniku codziennej eksploatacji. Gdy nagle w czasie pracy okazuje się, że Twoje sprzęgło „ślizga się” istnieje duże prawdopodobieństwo, że docisk tarcz sprzęgła odmówił posłuszeństwa i niestety czeka Cię wymiana.

Czyżby wymiana docisków sprzęgła – zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą

W takiej sytuacji przychodzimy na pomoc ze swoim szerokim asortymentem i profesjonalną obsługą, a także konkurencyjnymi czasami realizacji. W naszej ofercie sklepu internetowego odnajdziesz nie tylko różnego rodzaju dociski sprzęgła MAN i Mercedes, ale również tarcze, dzięki czemu masz możliwość dobrania odpowiedniego modelu do swojego samochodu ciężarowego. Tylko u nas w przypadku braku konkretnego typu docisku udostępniamy opcję sprowadzenia danej części na życzenie naszych Klientów. Wystarczy tylko byś skontaktował się z nami, a my postaramy się odnaleźć brakujący komponent specjalnie dla Ciebie. Nasze produkty, w tym dociski sprzęgła czy tarcze dla aut ciężarowych MAN i Mercedes to używane części zamienne, które w dużej mierze pozyskujemy z importowanych z zagranicy samochodów ciężarowych. Elementy te odznaczają się bardzo dobrym stanem technicznym, ponieważ poddawane są szczegółowym i rygorystycznym kontrolom jakości. A wszystko po to, byśmy mogli być pewni ich wartości i by nasi Klienci mogli cieszyć się ich bezawaryjną pracą przez długi czas. Zapytasz dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta, ponieważ jesteśmy profesjonalistami, z wieloletnim doświadczeniem na rynku, którzy za cel postawili sobie zapewnienie pełnej satysfakcji swoim Klientom z usług jakie świadczymy. Bo zadowolony Klient, będzie wracał zawsze.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest