baner na stronę

Filtry paliwa i jego obudowy

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Filtr paliwa – coś co musi działać poprawnie

Filtr paliwa to jeden z tych elementów znajdujących się w Twoim aucie ciężarowym, który bezwzględnie musi działać poprawnie. To właśnie on jak sama nazwa mówi odpowiedzialny jest za oczyszczanie paliwa z zanieczyszczeń mogących wpływać negatywnie na pracę jednostki napędowej lub mogących spowodować uszkodzenie delikatnych elementów układu wtryskowego. Przeważnie filtr ten ma postać metalowej puszki, która znajduje się w komorze silnika, w podwoziu lub w zbiorniku paliwa w pobliżu pompy. W przypadku samochodów ciężarowych mamy do czynienia z filtrami oleju napędowego.

To właśnie ze względu na funkcję jaką pełnią filtry paliwa tak ważna jest ich regularna wymiana. Czasami jednak może zdarzyć się, że uszkodzeniu ulegnie obudowa filtra na skutek zużycia eksploatacyjnego. Wtedy to zapraszamy Cię na stronę polti.pl, gdzie możesz odnaleźć naszą szeroką ofertę używanych, oryginalnych części zamiennych. Różnorodność asortymentu, w tym obudów filtrów paliwa sprawia, że bez trudu dopasujesz dany komponent do wielu modeli aut ciężarowych. Są to propozycje wykonane z najwyższej jakości materiałów, które wyróżniają się odpowiednią trwałością i solidnością.

Nasze zamienniki – doskonała alternatywa dla nowych części, a na dodatek w atrakcyjnej cenie

Chcemy byś o czymś wiedział. Większość zamienników, które odnajdziesz w naszej ofercie pozyskaliśmy z importowanych przez nas aut ciężarowych oraz dostawczych z zagranicy, dzięki naszym sprawdzonym kontaktom. Każda z nich poddawana jest wnikliwej kontroli jakości, by mieć pewność, że polecane przez nas produkty spełniają najwyższe standardy. A ponadto odznaczają się bardzo dobrym stanem technicznych, co rzutuje na ich bezawaryjny okres użytkowania. Jednak chcielibyśmy, żebyś miał świadomość, że dla nas liczy się nie tylko jakość produktów. Mając wieloletnie doświadczenie w zakresie spedycji zdajemy sobie bardzo dobrze sprawę, jak ważny w tej działalności jest czas. Dlatego dbając kompleksowo o Twój biznes, a także o Twoje pełne zadowolenie zapewniamy Ci możliwie jak najkrótszy czas realizacji. Jako jedni z niewielu wysyłamy zamówienia naszych Klientów natychmiast do godziny 17 i umożliwiamy opcję dostawy, a także wysyłki w soboty.

Jest jeszcze coś. Jeśli przeglądając naszą ofertę w poszukiwaniu konkretnego elementu nie możesz go znaleźć, nie martw się. W takiej sytuacji zapraszam Cię do kontaktu z nami byśmy mogli ustalić czego potrzebujesz, a następnie bez zbędnej zwłoki sprowadzić tą część specjalnie dla Ciebie.

Jak sam widzisz dla nas liczy się przede wszystkim Klient, to jego zadowolenie stawiamy na pierwszym miejscu, by móc powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, że zrobiliśmy wszystko, by pomóc Ci w możliwie jak najlepszy sposób.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest