baner na stronę

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Katalizator – moc, która pozwoli na emisję szkodliwych zanieczyszczeń

Katalizator wydechowy stanowi część układu wydechowego spełniającą funkcję elementu, który ma za zadanie zmniejszanie emisji szkodliwych związków do atmosfery i ich neutralizowanie na związki obojętne, a dzięki rygorystycznym normom staje się niezastąpionym komponentem w Twoim samochodzie ciężarowym. Dlatego warto też wiedzieć, co może wpływać na skrócenie jego żywotności. Choćby wjazd w głęboką kałużę, który powoduje, że katalizator zostaje drastycznie schłodzony, przez co jego obudowa ulega skurczeniu się, powodując ściśniecie i skruszenie jego wkładu. Mowa tutaj również o sytuacji, w której kąt wyprzedzenia zapłonu jest źle ustawiony lub starzeniu silnika czy uszkodzeniom mechanicznym na skutek zderzenia. Wszystko to może wpływać negatywnie na okres eksploatacji Twojego katalizatora.

Wyobraźmy sobie w takim razie taką sytuację. Jesteś kierowcą zawodowym i nagle podczas jazdy Twój samochód ciężarowy wydaje dziwne odgłosy w trakcie jazdy – grzechotanie, a może pojawiła się kontrolka check engine po przekroczeniu pewnej prędkości? A może to jeszcze coś innego – Ty wciskasz pedał gazu, a Twoje auto jakby się dusiło, nie ma mocy, czasami szarpie, albo w ogóle traci moc, przy jednoczesnym wzroście zużycia paliwa? Albo jesteś właścicielem firmy spedycyjnej a jeden z Twoich pracowników informuje Cię, że jego samochód zaczyna się dziwnie zachowywać i wymienia Ci jedne z podanych wyżej objawów? W tym momencie warto to skontrolować u jakiegoś dobrego mechanika, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że katalizator niestety uległ awarii.

Katalizator i inne – wszystko co potrzebujesz w jednym miejscu

Jednak nie musisz się martwić, że naprawa zrujnuje Twoje finanse i wykluczy auto na długo. Przychodzimy Ci z pomocą, bowiem w naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment z zakresu używanych części zamiennych, oryginalnych do aut ciężarowych, w tym również wspomniany tutaj katalizator MAN oraz Mercedes. Dlatego jeśli zależy Ci na czasie, gwarancji jakości i atrakcyjnych cenach – z całą pewnością powinieneś zapoznać się z naszą ofertą. Zastanawiasz się jak to możliwe, że jesteśmy w stanie zagwarantować odpowiednią jakość skoro proponujemy komponenty używane? Już spieszymy z odpowiedzią, bowiem nic prostszego! Jako firma z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi handlarzami, którzy zapewniają nam odpowiedniej jakości auta ciężarowe, które sprowadzamy i pozyskujemy z nich w większości części do naszego sklepu. Każdy z tych komponentów, także i katalizatory MAN oraz Mercedes poddawane są ścisłym, szczegółowym kontrolom jakości, dzięki czemu odznaczają się one dobrym stanem technicznym, a my możemy zapewnić naszym Klientom produkty, które będą cieszyć ich długą, bezawaryjną pracą. A ponadto każde z naszych zamówień jest realizowane w możliwie jak najkrótszym terminie, ponieważ zdajemy sobie sprawę, jak bardzo czas się dla Ciebie liczy.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest