baner na stronę

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie 1–21 z 32 wyników

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Kolektory wydechowe – komfort, bezpieczeństwo – to co najważniejsze, by móc podróżować

Samochody ciężarowe, jak i auta osobowe nie mogłyby funkcjonować bez układu wydechowego i wchodzącego w jego skład kolektora wydechowego, który odpowiada za usuwanie produktów ubocznych procesu spalania, odprowadzanie spalin, zmniejszenie hałasu, a także za oczyszczenie spalin czy zminimalizowanie promieniowania cieplnego. Jak widać jest to część, bez której nie byłoby możliwe bezawaryjne funkcjonowanie Twojego auta ciężarowego, dlatego też tak ważne jest odpowiednie dbanie o niego. Przede wszystkim najczęściej spotykanym problemem dotyczącym kolektora jest występowanie rdzy, z tego powodu warto wiedzieć jak się przed nią ustrzec. Warto unikać wjeżdżania w głębokie kałuże z dużą prędkością, ponieważ silnik jest rozgrzany, tak jak i cały układ odprowadzania spalin, a jego tak szybkie, gwałtowne ostudzenie może uszkodzić zwłaszcza katalizator. Ponadto uważa się, że krótkie przejażdżki zimą powodują nagromadzenie się resztek niespalonego paliwa, co może zwiększać ryzyko korozji i oczywiście wszelkiego rodzaju nierówności lub dziury w nawierzchni powinniśmy pokonywać z dużą ostrożnością, ponieważ może okazać się, że nasz katalizator ulegnie uszkodzeniom mechanicznym.

Kolektory uległ awarii? – zajrzyj do nas, a na pewno będziesz miło zaskoczony szeroką ofertą używanych części zamiennych naszego sklepu internetowego

A gdy się już tak stanie jesteśmy zmuszeni do jego wymiany. Zaczynamy przeszukiwać Internet w poszukiwaniu najlepszych oferty i tutaj pojawiamy się my – firma Polti ze swoją szeroką ofertą używanych komponentów oryginalnych, wśród których oczywiście można również znaleźć kolektory MAN i Mercedes. Dostępne w naszym sklepie zarówno kompletne kolektory wydechowe, jak i ich części, w tym kolanka odznaczają się dobrą jakością, co przekłada się na ich długie, bezawaryjne funkcjonowanie. Asortyment ten nasza firma w większości przypadków pozyskuje z importowanych osobiście samochodów ciężarowych, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad stanem technicznym poszczególnych elementów. Każdy z naszych oferowanych produktów poddawany jest szczegółowym kontrolom jakości, byśmy mogli zagwarantować naszym Klientom odpowiednią jakość i wysoką satysfakcję z zakupów dokonywanych w naszym sklepie internetowym. Dlatego też staramy się by realizacja wszelkich zamówień odbywała się w terminie możliwie jak najkrótszym, ponieważ zdajemy sobie bardzo dobrze sprawę, że w spedycji i transporcie przede wszystkim liczy się czas. A gdy nasz samochód ciężarowy ma awarię siłą rozpędu nie zarabia na siebie, generując jednocześnie koszty. W związku z tym, że cechuje nas pełen profesjonalizm staramy się dołożyć wszelkich starań by ewentualne straty finansowe z nami zostały zminimalizowane do najbardziej optymalnego poziomu, co jednocześnie przekłada się na satysfakcję naszych Klientów, którzy nie raz do nas wracając, gdy są w potrzebie.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest