baner na stronę

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie 1–21 z 42 wyników

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Smarowanie silnika MAN, Mercedes – coś czego nie może zabraknąć w Twoim aucie

W każdym aucie z silnikiem spalinowym, również w tym ciężarowym jednym z elementów efektownej całości jest układ smarowania silnika, czyli głównej jednostki napędzającej pojazd. Moduł ten odpowiedzialny jest za dostarczanie odpowiedniej ilości czynnika zmniejszającego tarcie do wszystkich ruchomych elementów silnika, ponieważ bez tego nie jest możliwa prawidłowa praca serca Twojego samochodu. Układ ten pozwala w efektywny sposób nasmarować części, co przekłada się na zdecydowane zmniejszenie zużycia ich powierzchni podczas tarcia. Ponadto chłodzi gorące elementy i oczyszcza powierzchnię części z małych zanieczyszczeń typu wióry czy osady węglowe, zapobiegając przy tym utlenianiu się elementów metalowych w kontakcie z powietrzem.

Gdy nagle podejrzewasz, że jedna z części naszego układu smarowania nie współpracuje z innymi, z powodu usterki, może nagle okazać się że cała jednostka napędowa naszego samochodu ciężarowego ulegnie awarii. Dlatego, gdy tylko zauważymy niepokojące objawy powinniśmy jak najszybciej skontaktować się z profesjonalnym mechanikiem, by mógł ocenić źródło problemu.

Konkurencyjne ceny i profesjonalne podejście do klienta – to coś co nas wyróżnia

W takiej sytuacji istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że będziesz zmuszony wymienić jeden lub kilka elementów układu smarowania w Twoim aucie. I tutaj pojawiamy się my – firma Polti – ze swoją szeroką ofertą różnego rodzaju, używanych części zamiennych, które pozyskujemy w dużej mierze z demontażu importowanych samodzielnie samochodów ciężarowych pochodzących z krajów Unii Europejskiej. Wystarczy tylko, że w wyszukiwarce naszego sklepu wpiszesz kategorię smarowanie silnika MAN, Mercedes i uzyskasz wyniki odpowiadające temu zapytaniu. Wśród asortymentu z tej grupy produktów odnajdziesz nie tylko rurki oleju z wlewem, rurki spływu oleju dla turbiny czy przewody smarowania turbosprężarki, a także prowadnice miarki oleju, same miarki lub rurki w komplecie z sitkiem i filtrem. Dzięki temu istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że wśród naszych komponentów, odznaczających się bardzo dobrym stanem technicznym będzie to czego szukasz. A gdyby tak się nie stało nic straconego. Skontaktuj się wtedy z nami, a my postaramy się sprowadzić brakującą część specjalnie dla Ciebie. Widzisz jakie to proste! Z nami nie musisz się martwić o usterki swojego samochodu ciężarowego, ponieważ nasze profesjonalne podejście do Klienta pomaga nam rozwiązywać tego typu problemy w sposób fachowy, a przede wszystkim szybki i atrakcyjny cenowo, ponieważ posiadając wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie wiemy dobrze, jak bardzo w spedycji i transporcie liczy się czas i konkurencyjne ceny.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest