baner na stronę

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie 1–21 z 30 wyników

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Maska Twojego auta ciężarowego również może potrzebować wymiany

Jesteś kierowcą zawodowym, który z racji wykonywanego zawodu dość często prawie mieszka w swoim aucie ciężarowym. Różne zlecenia, trasy o różnej długości nie pozawalają Ci się nudzić ani na chwilę. Dlatego starasz się by komfort jazdy i bezpieczeństwo były priorytetem. Dlatego też dbasz o swój samochód najlepiej jak potrafisz. Jednak nie tylko układy znajdujące się pod maską lub pod samochodem mogą przysparzać problemy z użytkowaniem, albo po prostu psuć ogólne wrażenie. Mowa tutaj między innymi o masce. Ten element choć na pewno nie sprawi tak dużych problemów, jak na przykład usterka wału napędowego lub silnika, ale może mimo wszystko uprzykrzyć życie. Czasami drobne uszkodzenia spowodowane odpryskującym lakierem po uderzeniu kamienia przeradzają się w niekończącą się opowieść z zabezpieczeniem wychodzącej na zewnątrz rdzy. Czasami są to problemy poważniejsze wynikające ze stłuczki.

Polti – firma z doświadczeniem, która sprawdzi się na wszystkie Twoje bolączki związane z usterkami ciężarówki

Ale zarówno jednych, jak i drugich warto się pozbyć. Dlatego pojawiamy się my! Polti. Firma z charakterem i wieloletnim doświadczeniem, która nie pozwoli Ci zawieść się na świadczonych przez nas usługach. A wśród nich – sprzedaż używanych części zamiennych pochodzących z importowanych przez nas samochodów ciężarowych z krajów należących do Unii Europejskiej. Nasze sprawdzone kontakty pozwalają nam na pozyskiwanie tylko i wyłącznie komponentów wysokiej jakości, ponieważ tylko takie są w stanie zapewnić naszym Klientom pełną satysfakcję. Ponadto musisz wiedzieć, że każdy z produktów zanim trafi do sprzedaży w naszym sklepie przechodzi szczegółowe i bardzo wymagające kontrole, które mają potwierdzić ich odpowiednie standardy jakości i bardzo dobry stan techniczny.
Jeśli tak się stanie odnajdziesz je w naszej ofercie. Dodatkowo zapewniamy Cię również, że wszystkie nasze aukcje są aktualizowane na bieżąco, a do tego zawierają realne zdjęcia oraz odpowiednie dane pozwalające na samodzielny wybór odpowiedniego modelu danej części do konkretnego auta ciężarowego.

Więc jeśli szukasz maski dla swojej ciężarówki wejdź i sprawdź nas! Gdyby jednak okazało się, że w naszej ofercie nie znalazłeś tego czego potrzebujesz – skontaktuj się z nami. Przedstaw nam swoje oczekiwania, a my postaramy się w możliwie jak najkrótszym czasie spełnić je sprowadzając specjalnie dla Ciebie poszukiwany element.

Pewnie zastanawiasz się dlaczego jesteśmy tak otwarci na potrzeby swoich Klientów? To bardzo proste. Jesteśmy profesjonalistami, którzy kochają to co robią dlatego staramy się by każdy z naszych Klientów był w pełni usatysfakcjonowany z zakupów w naszym sklepie, zarówno za sprawą wysokiej jakości asortymentu, jak i dzięki atrakcyjnym cenom czy wyjątkowo konkurencyjnym czasom realizacji.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest