baner na stronę

Filtruj wg ceny

Kategorie produktów

Wyświetlanie 1–21 z 177 wyników

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Profesjonalna obsługa, która gwarantuje pełną satysfakcję

Mamy do Ciebie pytanie. Czy jesteś może kierowcą zawodowym lub właścicielem firmy spedycyjnej? Tak? To super mamy dla Ciebie bardzo interesującą propozycję. Sam zobacz. Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na rodzimym rynku, która na pierwszym miejscu stawia Klienta i jego oczekiwania. To właśnie takie podejście pozwoliło nam wypracować sobie najlepsze rozwiązania z zakresu sprzedaży części zamiennych do samochodów ciężarowych. W naszej szerokiej ofercie znajduje się niemal wszystko czego potrzebujesz. Od drobnych komponentów, po opony i felgi MAN i Mercedes, aż po większe podzespoły, którymi są pompy wody czy inne.

Ale skupmy się na oponach i felgach do Twojego samochodu ciężarowego. Przyszedł czas kiedy poszukujesz właśnie tego asortymentu. Dlatego zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. To właśnie ona i jakość jaką się odznacza pozwala nam zrzeszać wokół siebie grono usatysfakcjonowanych odbiorców, którzy przy każdej nadarzającej się okazji wracają do nas po pomoc. To właśnie nasza oferta pozwala im pozbyć się problemu z uszkodzonymi podzespołami lub innymi elementami w sposób sprawny i wyjątkowo atrakcyjny cenowo. Nie wierzysz? Sam sprawdź i się przekonaj.

Nasz profesjonalizm gwarancją obsługi na najwyższym poziomie

Gwarantujemy Ci, że tylko u nas odnajdziesz używane komponenty, które zaskoczą Cię swoją jakością i ceną. Bo tak jak dla Ciebie, tak i dla nas przede wszystkim liczy się Twoje bezpieczeństwo na drodze. Dlatego nasz asortyment pozyskujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonych źródeł, a zanim przekażemy go do sprzedaży poddajemy każdą z części poddajemy wnikliwym, rygorystycznym kontrolom jakości. Ponadto w każdej aukcji odnajdziesz realne zdjęcia przedmiotów i ich szczegółowe opisy, które pozwolą Ci odpowiednio dopasować je do Twojego auta ciężarowego. Każde z zamówień realizowane jest w możliwie jak najkrótszym czasie, przy czym masz do wyboru dwie opcje dostawy: wysyłkę kurierem – wtedy Twoja paczka zabezpieczana jest z najwyższą staranności do transportu po czym wyrusza w drogę do Ciebie, albo odbiór osobisty w siedzibie w Rzędowicach nawet do 24 godzin na dobę.

To wszystko wraz z naszym profesjonalizmem, indywidualnym podejściem i otwartością na potrzeby Klientów sprawia, że bez najmniejszych problemów jesteśmy w stanie zapewnić im pełną satysfakcję ze świadczonych przez nas usług. A jak dobrze wiadomo od dawna – zadowolony Klient wróci zawsze! Dlatego nie wahaj się i sprawdź nas, a jesteśmy pewni, że nie pożałujesz.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest