baner na stronę

Filtruj wg ceny

Wyświetlanie 1–21 z 167 wyników

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Wysoka jakości, szeroki asortyment – gwarancją satysfakcji naszych Klientów

Jeśli jesteś kierowcą zawodowym wiesz dobrze, że jeśli Twoje opony nie będą wymieniane w odpowiednim momencie mogą niestety doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji na drodze, które mogą zagrażać nie tylko Tobie, ale również innym uczestnikom ruchu. Dlatego też przychodzimy do Was ze swoim szerokim asortymentem części do samochodów ciężarowych, w których znajdują się również opony MAN i Mercedes. Nasze propozycje stanowią używane części, które pozyskujemy w dużej mierze ze sprowadzanych z zagranicy aut ciężarowych. Każdy z tych pojazdów pochodzi tylko i wyłącznie ze sprawdzonego źródła, ponieważ zależy nam by zapewnić naszym Klientom komponenty, które ich nie zawiodą. Oferowane w naszym sklepie części zamienne odznaczają się odpowiednio wysoką trwałością i wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu bez trudu mogą być użytkowane przez długi czas nie przysparzając niepotrzebnych problemów.

Dodatkowo cały nasz asortyment zanim trafi do sprzedaży w naszym sklepie internetowym na stronie polti.pl poddawany jest restrykcyjnym kontrolom jakości, by móc wyłapać komponenty, które nie będą spełniać naszych, wysokich standardów.

Profesjonalizm i indywidualne podejścia do Klienta to coś co nas wyróżnia

Będąc profesjonalistami z wieloletnim doświadczenie w zakresie spedycji wiemy dobrze o tym, jak ważna jest nie tylko cena, ale również terminy realizacji. Dlatego też w naszym sklepie odnajdziesz tylko i wyłącznie aktualne, dostępne komponenty. Dodatkowo każde z ogłoszeń zawiera realne zdjęcia oraz opis danego produktu, z ewentualnymi wymiarami czy inną specyfikacją, by nasi Klienci mogli samodzielnie dopasować odpowiednie części do swojego modelu samochodu ciężarowego. Gdyby jednak okazało się, że masz wątpliwości co do danego elementu nasz dział handlowy służy pomocą.

Każde z zamówień realizowane jest w terminach optymalnie jak najkrótszych, a przesyłki zabezpieczane są w takim sposób, by paczki docierały do swoich właścicieli w nienaruszonym stanie w przypadku wysyłki kurierem. Masz również możliwość wybrania drugiej opcji dostawy – mowa tutaj o odbiorze osobistym w siedzibie sklepu w Rzędowicach.

To właśnie nasz profesjonalizm, otwartość na Klienta, a także indywidualne podejście oraz aspekt cenowy i terminy realizacji pozwalają nam wybijać się na tle konkurencji. To dzięki temu nasi Klienci postrzegają nas jako atrakcyjną alternatywę, która zawsze pomaga rozwiązać ich problemy z awariami aut ciężarowych w taki sposób, by zapewnić im pełną satysfakcję z otrzymywanych usług.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest