MAN TGL 10.220 – dobry wybor zakupu ciężarówki

7 grudnia 2021 | MAN TGL, Warto wiedzieć

Bijesz się z zamiarem zakupu ciężarówki? A może MAN TGL 10.220

Jesteś właścicielem firmy logistycznej lub transportowej i stanąłeś przed kolejnym wyzwaniem? Potrzebujesz rozszerzyć swoją dotychczasową flotę ze względu na rozwój firmy? Zastanawiasz się z pewnością zarówno nad opcją nową, jak i nad wersjami używanymi, które pozwolą zaoszczędzić nieco finansów, jeśli wybierzesz mądrze i świadomie. Na rynku jest dostępnych wiele modeli ciężarówek, które doskonale nadają się na krótkie i średnie dystanse.

Między innymi możesz odnaleźć w odmętach ogłoszeń MAN TGL 10.220. Jest to ciężarówka, która na dobre zagościła na naszych drogach, a do tego cieszy się dużą popularnością i uznaniem wśród użytkowników. Pod maską tego ciągnika siodłowego ze sztywnym podwoziem znajduje się 164,1 kW silnik spełniający normę emisji EURO VI. A to zasługa zastosowanego dodatkowego baku z AdBlue. Jest to propozycja z napędem na jedną oś, w której wnętrzu możesz odnaleźć nie tylko manualną, ale również i automatyczną skrzynię biegów. Dopuszczalna masa całkowita w przypadku tego potentata drogowego wynosi 10 t. Dzięki temu porusza się po drogach płynnie i nie będzie stanowił przeszkody dla innych uczestników ruchu.

Kabina wraz z pokaźnych rozmiarów szybą czołową – atut, którego nie da się podważyć

Kabina to z całą pewnością jeden z mocniejszych atutów tego modelu. Jest nie tylko przestronna – ponieważ wzorowana na większym TGA, odziedziczyła po niej wiele zalet. Nie zależnie od wybranej opcji: C, L czy LX otrzymujemy komfortowe wnętrze, gdzie każdy z kierowców zawodowych będzie mógł bez skrępowania wykonywać swoje codzienne obowiązki. Do szoferki wchodzi się za pomocą jednego stopnia, co jest niezwykle wygodne, szczególnie w przypadku tego typu pojazdów dystrybucyjnych. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Przede wszystkim na dużych rozmiarów szybę czołową i odpowiednio wyprofilowane szyby boczne. Co przekłada się zdecydowanie na wygodę wykonywania manewrów.

Wnętrze szoferki – wysokiej jakości montaż wpływający na pozytywny odbiór całości

Deska rozdzielcza to swojego rodzaju centrum dowodzenia. Posiada ona różnego rodzaju wskaźniki i rozmieszczenie schowków, choć one na pierwszy rzut oka powodują odczucie zmniejszenia kabiny, jest to jedynie złudzenie optyczne. Na pozytywny odbiór całości mają wpływ także poszczególne wykończenia wnętrza. Sprawiają one wrażenie wysokiej jakości, dzięki czemu użytkownik czuje się komfortowo. Całość dopina klimatyzacja freonowa, której regulacja odbywa się automatycznie. Jest to z całą pewnością opcja, na którą jeśli się zdecydujesz nie będziesz żałował.

Dane techniczne - TGL 10.220 4x2 MAN  
Dopuszczalna masa całkowita10 t
Moc silnika164.1 kW
Przednie zawieszenieL
KabinaC
Tylne zawieszenieB
Rodzaj napędu4x2
Norma emisjiEuro VI
Rozstaw osi3050 mm
Masa całkowita zestawu###
Typ skrzyni biegówA/man.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest